anCnoc Peter Arkle Bricks L.E. 46% 0,7l

Neohodnoceno
V roce 2012 se společnost anCnoc spojila se skotským ilustrátorem Peterem Arklem a uvedla na trh sérii whisky v limitované edici.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
1 498 Kč
anCnoc Peter Arkle Bricks L.E. 46% 0,7l
Neohodnoceno

V roce 2012 se společnost anCnoc spojila se skotským ilustrátorem Peterem Arklem a uvedla na trh sérii whisky v limitované edici. Nyní žijící v New Yorku Peter Arkle označuje AnCnoc jako „pozoruhodnou whisky“ a užívá si své „kouzlo“, takže se zdálo vhodné, aby pracoval na výrobě obalu pro naši limitku. Nejen, že každý design lahve a etikety byl inspirován Peterovou návštěvou v naší palírně Knockdhu, ale také zobrazuje jedinečný aspekt našeho procesu.

Palírna Knockdhu je mírumilovné místo, ale může být šokující, když najednou narazíte na jasné varovné signály na cihlových zdech skladů: ŽÁDNÉ KOUŘENÍ NEBO OTEVŘENÝ OHEŇ, NEBEZPEČÍ VÝBUCHU a POŽÁRU

Je to náhlá připomínka toho, že dělat AnCnoc je vážná a seriózní záležitost. Ano, můžete se smát se svými přáteli, když si užíváte skleničku, ale je důležité si uvědomit potíže spojené s výrobou. Sklenice v ruce obsahuje pozoruhodnou whisky. Pozor. Zacházet opatrně!
 

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 46.00
V balení: 6
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: