Barcelo Grand Aňejo 37,5% 0,7l + 2 skleničky

Neohodnoceno
Značka: Barcelo

Vynikající směs skvělých dominikánských rumů zrající déle než čtyři roky v dubových sudech. Ron Barceló Gran Anejo se vyznačuje bohatou zlatě jantarovou barvou.

Dárkové balení se 2 skleničkami.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
549 Kč
Barcelo Grand Aňejo 37,5% 0,7l + 2 skleničky
Neohodnoceno
Značka: Barcelo

Vynikající směs skvělých dominikánských rumů zrající déle než čtyři roky v dubových sudech. Ron Barceló Gran Anejo se vyznačuje bohatou zlatě jantarovou barvou. Nádherné aroma se vyznačuje citrusovými a broskvovými tóny s dřevitou příměsí. Pro jemnou, vyváženou zakulacenou chuť jsou příznačné ovocné příměsi. Měkký závěr je doplněn smetanovými dozvuky. Snadno podlehnete mimořádné chuti a aroma rumu Ron Barceló.

Klenot mezi karibskými rumy rum Ron Barceló z Dominikánské republiky se výrazně odlišuje od ostatních lehkostí, která je výsledkem velmi jemného postupu pálení, díky tomu je rum dobře snášen lidským organismem, svoji roli hraje i tajná ingredience (víno z malagy) přidávaná do rumu při mísení. Zrání probíhá v sudech z amerického dubu, které byly předtím používány na výrobu bourbonu. Každý sud je pečlivě číselně značen, což umožňuje přesně sledovat kvalitu rumu. Tajemství úspěchu rumů Barceló tkví ve výjmečné kvalitě, která je výsledkem touhy po dokonalosti již tří generací rodiny barceló.

Tradice výroby rumu Barceló se píše od 20. Let 20. Století, kdy se v dominikánské republice usadil pan Julián Barceló. Ten zde v roce 1930 založil společnost Barceló & Company a zahájil úspěšnou cestu svých rumů historií. Dnes je rum Barceló světově uznávanou značkou prémiových rumů ověnčených mezinárodním úspěchem.

Barcelo Grand Aňejo v dárkovém balení se 2 skleničkami.

Kategorie: Rumy
Objem: 0,7 l
Procento alkoholu: 37,5%
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: