Beefeater Blood Orange & Tonic 4,9% 0,25l

Verze Beefeater gin&tonic připraveného k okamžité konzumaci. Základem je tentokrát Beefeater Blood Orange, jenž se vyznačuje výraznou chutí šťavnatých pomerančů.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
44 Kč –2 % 43 Kč
Beefeater Blood Orange & Tonic 4,9% 0,25l
80859 beefeater blood orange tonic 4 9 0 25l
44 Kč –2 %

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Verze Beefeater gin&tonic připraveného k okamžité konzumaci. Základem je tentokrát Beefeater Blood Orange, jenž se vyznačuje výraznou chutí šťavnatých pomerančů. Společně s prémiovým tonikem tvoří osvěžující lehký drink, který zaujme svou ovocnou chutí.

Vychutnejte si dokonale namíchaný gin&tonic kdykoliv a kdekoliv.

Baleno v slimeline plechovce o objemu 250ml.
4,9% ABV.

 
Kategorie: Gin
Procento alkoholu: 4.90
V balení: 12
PACKAGE: 12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: