Bruichladdich Octomore 10.3 61,3% 0,7l

Neohodnoceno
Octomore 10.3. je skotská silně rašelinová (114 ppm) single malt whisky, která byla destilovaná v roce 2013 ze sklizně Jamese Browna z roku 2012, který naplno využil kouřový charakter západního pobřeží. Zrála 6 let v americkém dubu.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
5 423 Kč
Bruichladdich Octomore 10.3 61,3% 0,7l
Neohodnoceno

Octomore 10.3 – je to poprvé, kdy třetí verze zraje šest let, ale pouze v americkém dubu. Špičkové sudy z dubu quercus zvolna probraly tuto whisky Octomore k životu. Octomore 10.3 byla destilovaná v roce 2013 ze sklizně roku 2012. Plně dozrála v amerických sudech od whisky. Jedná se o pružnou a sebevědomou whisky, která je více než jen součtem svých dílčích složek. Silný a olejnatý nápoj vzniklý pomalou destilací po kapkách.

Whisky Octomore 10.3 je od začátku až do konce nejen tvořena, ale též po celou dobu stařena na ostrově Islay. Jsme mladý tým s hluboce zakořeněnými hodnotami, a s ambicí vyrábět tu nejcharakterističtější „Islay“ whisky, co svět poznal.

VĚDĚLI JSTE ŽE

Octomore je limitovaná edice skotské single malt whisky s nejsilnějším rašelinovým charakterem na světě.
Octomore je pojmenována podle sousední farmy z jejíž produkce pochází ječmen použitý na výrobu některých edicí této whisky.
Všechny whisky z palírny Bruichladdich jsou filtrované bez chlazení, bez příměsi barviv.
Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 61.30
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: