Deutz Champagne Brut Classic gift box + 2 skleničky

Neohodnoceno
Značka: Deutz

Vše, co můžete čekat od klasického šampaňského. Velmi dobře vyvážené cuvée odrůd Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier s až 30% podílem rezervních vín. Jedná se o krásně čisté, elegantní víno s osvěžující citronovou vůní a jemnou pěnou, které nabízí květinové aroma s příchutí meruňky, zralého jablka a kouřově minerálními tóny.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
1 490 Kč
Deutz Champagne Brut Classic gift box + 2 skleničky
Neohodnoceno
Značka: Deutz

O Deutz Champagne Brut Classic

Intenzivní zlatá barva s jemnou perlivostí, která značí dlouhé zrání na kalech. Nejklasičtější z cuvees Deutzdaleko ke všednosti. Tři různé šampaňské hrozny jsou smíchány ve stejném a neměnném poměru, což zajišťuje, že vykazuje dokonalou harmonii. Jeho zlatavá barva se ve sklenici třpytí a jemný proud bublinek ladně stoupá k hladině. První dojmy v nose jsou mírné a připomínají květy akácií, cukrovinky, jablka Reinette a briošky. Víno pak nabývá na objemu a jeho hedvábná textura odhaluje zdařilou rovnováhu mezi svěžestí Chardonnay, ovocností a strukturou Pinot Noir a nádechem vynikajícího Pinot Meunier.

Champagne Deutz

Champagne Deutz před půldruhým stoletím založili William Deutz na svazích proslulých vinic ve francouzské oblasti Aÿ. Dnes společnost Deutz udržuje tradice výroby kvalitního šampaňského předávané po pět generací. Společnost Deutz vlastní značnou část vlastních vinic a vybírá pouze hrozny nejvyšší kvality z 275 akrů vinic v nejlepších oblastech Champagne. Vína pomalu a pečlivě zrají v křídových sklepích společnosti Deutz hluboko pod historickou vesnicí Aÿ. Champagne Deutz, jeden z nejstarších členů prestižního sdružení šampaňských domů Grands Marques, vyrábí již od roku 1838 osobitá šampaňská vína, která se vyznačují jemností, elegantní vinností a komplexností.

 
Kategorie: Víno
Barva: bílá
Objem: 0,75l
Procento alkoholu: 12%
Vinařská oblast: Champagne
Země původu: Francie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: