Gunroom Navy 65% 0,5l

Neohodnoceno
Značka: Gunroom

Už od počátku zámořských plaveb patří rum a námořnictvo k sobě. Jeden z prémiových rumů námořního stylu můžete teď ochutnat a zůstat přitom bezpečně na pevné zemi. Gunroom Navy Rum v sobě ukrývá několik vyzrálých i nevyzrálých rumů s různým původem, z nichž ústřední je rum Demenera z Guyany. Kořeněný a karamelový rum ve vůni nezapře alkohol a banány.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
899 Kč
Gunroom Navy 65% 0,5l
Neohodnoceno
Značka: Gunroom

Barbados, Jamajka, Guyana nebo Trinidad - ze všech těchto míst pochází rumy, které jsou smíchány v Gunroom Navy rumu. A nejen to, jedno z míst původu zůstává nezasvěceným utajeno. Královské námořnictvo dávalo námořníkům příděly rumu, takzvaný 'tot', od sedmnáctého století az do 31. července 1970, kdy byl tento zvyk zrušen. Navy rum se hrdě hlásí k historii blízkých vazeb mezi rumem a námořnictvem.

Stejně jako všechny rumy námořního stylu je Gunroom Navy Rum směsí několika rumů různého původu. Tyro rumy jsou různého stáří, některé dokonce ještě nevyzrálé, většina z nich těžké rumy copper still stylu. Velkou část tvoří Demenera rum z Guyany. Tento specifický rum je destilovaný za použití destilačního zařízení z devatenáctého století, které kdysi používalo královské námořnictvo. Díky tomu vás výsledná směs potěší velmi silným charakterem. Skvěle si ji vychutnáte v koktejlech i na ledu, a také ladí s doutníky.

Kategorie: Rumy
Objem: 0,5 l
Procento alkoholu: 65%
Země původu: Karibik, Jamajka, Barbados, Trinidad

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: