Hradecké Delikatesy Jahodová zavařenina slazená rozinkami - 100% ovoce 190 g

Neohodnoceno

Takže kdo má rád jahodový džem, který je tradiční pochoutkou nejen pro malé mlsouny si přijde na své. Skvělé je, že toto mlsání je prospěšné nejen našem smyslům, ale radost má i naše tělo.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
Možnosti doručení
135 Kč
Hradecké Delikatesy Jahodová zavařenina slazená rozinkami - 100% ovoce 190 g
Neohodnoceno

Jahodová zavařenina slazená rozinkami bez rafinovaného cukru - 100% ovoce. Takže kdo má rád jahodový džem, který je tradiční pochoutkou nejen pro malé mlsouny si přijde na své. Skvělé je, že toto mlsání je prospěšné nejen našem smyslům, ale radost má i naše tělo. Komu se tedy sbíhají sliny už při pohledu na naši skleničku jahodové zavařeniny, může se do ní bez obav a výčitek pustit a vychutnat si tu dobrotu. Třeba ke snídani jen tak na čerstvý chléb, rohlík, housku nebo palačinky, lívance. Nebo kašoví nadšenci si můžou tímto džemem výsledek přisladit a dochutit, když nejsou čerstvé jahody. Můžeme také přimíchat do smoothies nebo udělat dětem zdravý jahodový koktejl. Zkrátka tam, kde jste zvyklí a máte rádi jahodovou zavařeninu. Jahodová zavařenina je velmi chutná a zvýrazní například jemnou chuť sýru Chévre. 

Ručně, šetrně a v Čechách vyráběná jahodová zavařenina je bez chemických konzervantů, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. 

Jahodová zavařenina bez přidaného cukru.

Složení

Jahody min. 69%, rozinky nesířené max. 31%, citrusový pektin.

Výrobek je šetrně pasterován.

Skladování

Skladujte při teplotě do 25 °C mimo přímé slunce, po otevření skladujte při teplotě do 8 °C a spotřebujte do 14 dní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: