Paranubes Aňejo New American Oak 53,8% 0,7l

Neohodnoceno
Značka: Paranubes

Rum Paranubes vzniká přirozenou fermentací čerstvé šťávy z lokální cukrové třtiny, která roste na farmě José Luíse Carrery, a to bez použití pesticidů nebo hnojiv. Po přirozené fermentaci přichází destilace. Výsledný nevyzrálý rum bez přidané vody je ručně lahvovaný.

Chuťově bohatý Paranubes Blanco je základem stařené verze, která zrála v New American Oak sudech 18 měsíců. Rum se lahvuje o síle 53,8 %.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 759 Kč
Paranubes Aňejo New American Oak 53,8% 0,7l
Neohodnoceno
Značka: Paranubes

Hornatý region Oaxaca, domov původních obyvatel Mexika. Nadmořská výška mezi jedním a dvěma tisíci metry. Tradiční pěstitelství cukrové třtiny, kávy a ovoce. A rum vznikající přirozenou fermentací z organicky pěstované cukrové třtiny. Paranubes, rum z nedotčené přírody. Výborný nápoj je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu, a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum, lokálně známý jako aguardiente de caña a destilovaný bez přísad, je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku.

Díky zrání v tropickém klimatu Río Tuerto v Oaxace si tento rum zachovává zemitou sladkost a slanost, kterou známe z klasického rumu Paranubes Blanco. K tomu se přidávají výrazné tóny vanilky, kakaa, tabáku a jemná dřevitost, která se do rumu promítla působením sudu.

Kategorie: Rumy
Objem: 0,7 l
Procento alkoholu: 53,8%
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: