Paranubes Oaxaca rum 54% 0,7l

4 hodnocení
Značka: Paranubes

Výborný nápoj, který je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu, a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku. Tradičně vyráběný přirozeně fermentovaný rum průzračné barvy s odvážnou chutí.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 039 Kč
Paranubes Oaxaca rum 54% 0,7l
4 hodnocení
Značka: Paranubes
2,3 4 hodnocení

Hornatý region Oaxaca, domov původních obyvatel Mexika. Nadmořská výška mezi jedním a dvěma tisíci metry. Tradiční pěstitelství cukrové třtiny, kávy a ovoce. A rum vznikající přirozenou fermentací z organicky pěstované cukrové třtiny. Paranubes, rum z nedotčené přírody. Výborný nápoj je čistou a nerušenou reprezentací surového materiálu, a zachycuje v sobě nejen chuť, ale i atmosféru místa původu. Paranubes rum, lokálně známý jako aguardiente de caña a destilovaný bez přísad, je přesně to, co najdete ztracené v mlžném lese v horách Sierra Mazateca v Oaxace v Mexiku.

Paranubes rum je vyráběn přirozenou fermentací čerstvé šťávy z cukrové třtiny, která rostla lokálně na farmě Jose Luis Carrery bez použití pesticidů nebo hnojiv. Po přirozené fermentaci prochází jednou copper column still destilací. Výborný je i na ledu, ale nejlépe vynikne v koktejlech.

Kategorie: Rumy
Objem: 0,7 l
Procento alkoholu: 54%
Země původu: Mexiko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: