Absolut Svea 40% 0,7l

Neohodnoceno
Absolut Svea – vodka s příchutí jablka a zázvoru je určena výhradně pro domácí švédský trh. Design lahve má na svědomí švédský umělec Fredrik Söderberg.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
518 Kč
Absolut Svea 40% 0,7l
Neohodnoceno

Absolut Svea – vodka s příchutí jablka a zázvoru je určena výhradně pro domácí švédský trh. Design lahve má na svědomí švédský umělec Fredrik Söderberg. Přední strana zobrazuje letní slunovrat a zadní strana ten zimní. Boky lahve reprezentují přechod od zimy do léta a naopak.

Vodka Absolut byla v současné podobě představena v roce 1979, její původ ale sahá až do roku 1879. Nyní je druhou nejprodávanější značkou mezi prémiovými vodkami v celosvětovém meřítku a celkově čtvrtou největší značkou mezi prémiovými destiláty.

Vyrábí se z ozimé pšenice pocházející z jihu Švédska unikátní metodou kontinuální destilace. Tato metoda byla představena v 19. století králem vodek panem Larsem Olssonem Smithem.

Vodka Absolut je tak destilována více než stokrát. Tím je zajištěna její dokonalá průzračnost. Díky té získala své jméno – Absolut pure vodka – absolutně průzračná vodka.

Kategorie: Vodka
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: