Canadian Mist 40% 1l

Neohodnoceno
V palírně se standardně vyrábí pouze tři různé verze whisky Canadian Mist. Klasická, velmi známá 3-letá Canadian Mist. 4-letá Canadian Mist, která se vyrábí pouze z kukuřice a sladového ječmene a je z 9% dochucena žitnou a bourbonem z Early Times. 8-mi letou Canadian Mist 1885 Special Reserve, která není dochucována, na trhu je od roku 1995, kdy byla vyrobena ke 100. výročí Canadian Pacific Railway.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
587 Kč
Canadian Mist 40% 1l
Neohodnoceno
Palírna Canadian Mist byla založena v roce 1967 společností Barton Brands a pálí se zde jen whisky. Palírna se nachází ve státě Ontario ve městě Collingwood. Od roku 1971 je vlastníkem společnost Brown-Forman Corporation.
Kapacita palírny je cca 15 milionů litrů whisky ročně. Je možná jedinou palírnou, kde se destilát během výroby nepřijde do styku s mědí. Celý destilační stroj, je vyroben z nerezové oceli (kvasné kádě, kolonové destilační přístroje). Whisky se plní u Brown-Forman v Kentucky.  V palírně se standardně vyrábí pouze tři různé verze whisky Canadian Mist. Klasická, velmi známá 3-letá Canadian Mist. 4-letá Canadian Mist, která se vyrábí pouze z kukuřice a sladového ječmene a je z 9% dochucena žitnou a bourbonem z Early Times. 8-mi letou Canadian Mist 1885 Special Reserve, která není dochucována, na trhu je od roku 1995, kdy byla vyrobena ke 100. výročí Canadian Pacific Railway.
Kategorie: Zbytek světa
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: