Caorunn Raspberry 41,8% 0,5l

Neohodnoceno
Caorunn Raspberry gin se odborně vyrábí v Balmenach Distillery v Skotské vysočině, která je obklopena jednou z nejlepších přírodních scenérií na Zemi.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
667 Kč
Caorunn Raspberry 41,8% 0,5l
Neohodnoceno

Caorunn Raspberry gin se odborně vyrábí v Balmenach Distillery v Skotské vysočině, která je obklopena jednou z nejlepších přírodních scenérií na Zemi. Ale není to jen okolí, které dělá toto místo nezapomenutelné. Skotska země je také bohatá na mimořádné přírodní zdroje. U příležitosti 10. výročí distilérky byl Uvedný na trh její první ochucený gin.

Caorunn je čtyřnásobně destilovaný gin v malých várkách, který osobně vytvořil jeden muž - Gin Master, Simon Bule. Používajíc pouze ten nejjemnější destilát z čistého zrna, přírodní skotskou vodu a 11 botanických složek ginu vyráběných kombinací tradičních bylin (jalovce, semínka koriandru, pomerančová a citrónová slupka, kořen anděliky, čínská skořice) a ručně vybíraných botanických přípravků včetně jeřabin, vřesu, holandské myrty , červeného jablka a pampeliška listů, které se společně destilují v měděném kotli Copper Berry Chamber. K dokonalému procesu infuze jsou přidány ještě skvělé Perthshire maliny. Vyrábí se v malých sériích po 1000 litrech.

Kategorie: Gin
Procento alkoholu: 41.80
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: