Deanston Bordeaux 10yo 46,3% 0,7l

Neohodnoceno
Pomocí jedinečné kombinace sudů a stylů zrání. Na vyzrálý Single Malt Whisky vybral Senior Blender ten nejlepší ex-bourbon sud a dokončil jej v sudech na červené víno z Bordeaux. Poté zkombinoval tuto hotovou whisky s delikátně bohatým Single Maltem, který po celou dobu svého desetiletého života zrál v sudech na červené víno v Bordeaux.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
1 210 Kč
Deanston Bordeaux 10yo 46,3% 0,7l
Neohodnoceno

Lihovar Deanston se nachází v oblasti Highland. Leží v blízkosti města Doune, jihozápadně od Perthu, známého svou výrobou "Doune pistolí". Budovy navrhl Richard Arkwright a jsou datovány do roku 1785, kdy to byla továrna na bavlnu, poháněná řekou Teith. V roce 1966 byly budovy přestavěny na lihovar, kvůli bohaté zásobě vody z řeky a chladným vlhkým podmínkám tkalcovské haly, která je ideální pro zrání jemné sladové whisky. Deanston je znakem čistoty vycházející z řeky, na níž břehu leží lihovar. Analýza měkkých vod řeky Teith zjistila, že je ideální volbou pro výrobu sladu. Teče z napájecích proudů vysoko v Trossachs, přes žulové a rašelinové ložiska a je považována za jednu z nejčistších řek ve Skotsku. 

Pomocí jedinečné kombinace sudů a stylů zrání. Na vyzrálý Single Malt  vybral Senior Blender  ten nejlepší ex-bourbon sud  a dokončil jej v sudech na červené víno z Bordeaux. Poté zkombinoval tuto hotovou whisky s delikátně bohatým Single Maltem, který po celou dobu svého desetiletého života zrál v sudech na červené víno v Bordeaux.

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 46.30
V balení: 6
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: