Glen Garioch Renaissance Chapter 4 50,2% 0,7l

Neohodnoceno
Čtvrté vydání v renesanční sérii z palírny Highland Glen Garioch. Toto je poslední stáčení v sérii, navazující na 17letou kapitolu 3.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
3 803 Kč
Glen Garioch Renaissance Chapter 4 50,2% 0,7l
Neohodnoceno
Renaissance, která byla poprvé uvedena na trh v roce 2014, představuje oživení lihovaru Glen Garioch od jeho znovuotevření v roce 1997. Glen Garioch je samozřejmě jedním z nejstarších lihovarů ve Skotsku.

Myšlenkou bylo ukázat vývoj whisky i palírny, jak stárne, v kombinaci sherry a sudů po Bourbonu. Kapitola 4 s velmi omezeným vydáním představuje další důležitý milník v znovuzrození lihovaru, kdy whisky zrála 18 let. Toto je poslední stáčení v sérii, navazující na 17letou kapitolu 3.
Nabízí skvělou prezentaci robustního stylu Glen Garioch. Toto stáčení má tóny tmavého medu, červených jablek, jahod s trochou balzamika, banánů a světlého dubu, sušeného ovoce, sladu, karamelu, šerbet, sušeného černého pepře, včelího vosku, vanilky a santalového dřeva.

Stáčena v sudové síle 50,2% a bez filtrace za studena, je to prostě whisky plná charakteru.
Jedno z nejlepších stáčení Glen Garioch v poslední děkádě, tato řada byla představena společností Beam Suntory, když se v roce 2014 ujala vlastnictví značky, a byla přijata velmi pozitivně.

Jedna z nejstarších provozovaných palíren ve Skotsku - a také nejvýchodnější - Glen Garioch (v těchto částech se stále mluví starobylým dórským dialektem, vyslovuje se Geery) vyrábí svůj slad v malebném a historickém městečku Oldmeldrum nedaleko severního Aberdeenu. Glen Garioch je chráněn před zvědavým okolním světem, hluboko v úrodné „sýpce Aberdeenshire“ a je vyráběn pouze v malých, vzácných dávkách. Vydatný vysokohorský slad, nefiltrovaný za studena, prostě tak jak příroda zamýšlela.
Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 50.20
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: