1731 Fine&Rare Spanish Caribbean Rum XO 46% 0,7l

Neohodnoceno
1731 Fine&Rare Spanish Caribbean Rum XO je blend z malé várky sudů, které jsou kombinací 5 letých rumů z Kuby a až 8 letých rumů z Dominikánské republiky (Alcoholes Finos Dominicanos). Jedná se o 100% column still destilované rumy
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
841 Kč
1731 Fine&Rare Spanish Caribbean Rum XO 46% 0,7l
Neohodnoceno

1731 Fine&Rare Spanish Caribbean Rum XO je blend z malé várky sudů, které jsou kombinací 5 letých rumů z Kuby a až 8 letých rumů z Dominikánské republiky (Alcoholes Finos Dominicanos). Jedná se o 100% column still destilované rumy

Rumy ze všech těchto tří Zemí, které se do blendu použily, byly stárnuty různou dobu, a proto na vinětě nenajdeme označení věku. Myšlenka tohoto blendu je spojení nejvýznamnějších rumových španělských kolonií z oblasti Karibiku a rum se tak nese v typickém španělském stylu.

Značka 1731 Fine & Rare si zakládá na čistotě a přirozenosti, proto všechny jejich produkty jsou bez přidaných barviv a ostatních aditiv.

Doporučení: Rum je díky své přírodní povaze skvělý pro všechny nadšence vyzývavých a plných rumů. Obzvláště si jej oblíbí milovníci klasického španělského stylu, který je extra bohatý.

Naše chuťová paleta:
Vůně:
Karamel, skořice, badyán, káva.
Chuť: Mléčná čokoláda, máta, kokos, káva, skořice, karamel.
Závěr: Středně dlouhý, plný, hřejivý a sladký.

Chuťová paleta od výrobce:
Vůně:
Káva, koření a náznaky dubu.
Chuť: Bohatá a poddajně hluboká chuť. Květiny, dub a náznaky máty.
Závěr: Lehký a suchý.
 

1) Španělský styl – je typický pro lokality bývalých španělských kolonií a vyznačuje se především sladkým, máslovým, mandlovým, karamelovým a lehce kořeněným profilem. Řadíme zde tyto regiony: Kuba, Portorika, Dominikánská republika, Venezuela, Guatemala, Honduras, Nikaragua, Panama, Kolumbie, Peru, Kostarika, Ekvádor.

2) Column still – Někdy zvaný jako continuous still, coffey still nebo patent still, je sloupcový destilační přístroj, který umožňuje nepřetržitou (kontinuální) destilaci. Většinou se používá na destilaci levnějších kořalek, u whisky většinou obilných (grain) whisky a bourbonu, ale hraje významnou roli i ve světě rumu.

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 46.00
V balení: 6
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: