Armorik Classic 46% 0,7l

Neohodnoceno
Nejoblíbenější single malt whisky ze skladů destilérie Warehghem, kde dlouhodobě zraje v sudech po Bourbonu a po Sherry. Whisky je do lahví stáčena nefiltrovaná (un-chillfiltered).
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
967 Kč
Armorik Classic 46% 0,7l
Neohodnoceno
Nejoblíbenější single malt whisky ze skladů destilérie Warehghem, kde dlouhodobě zraje v sudech po Bourbonu a po Sherry. Whisky je do lahví stáčena nefiltrovaná (un-chillfiltered). Bohatá vůně s nádechem lískových oříšků a opečeného chleba.
Výrazná ovocná chuť postupně odhaluje podtóny sušeného ovoce, obilovin zvýrazněné kořením. Dlouho trvající pikantní závěr s náznakem mořského větru.

Armorik - nejstarší Single Malt Whisky vyráběnou ve Francii již déle než 25 let v nové lahvi a dárkovém balení.
Tradiční místní destilerie vyrábějící destiláty od roku 1900 se po 83 letech zkušeností s destilací rozhodla vytvořit keltskou whisky, která by zachytila jedinečnost místního „terroir" - drsnou kame-nitou půdu a slané mořské klima náchylné k náhlým bouřkám.
Destilerie se nachází v Bretani, tradičním keltském (galském) kraji vklíněném mezi kanálem La Manche na severu a biskajským zálivem na jihu. Whisky Armorik je vyrobena ve stylu skotské whisky z kvalitního sladového ječmene a místní průzračné vody.
Dvakrát v měděných přístrojích destilovaná whisky zraje dlouhá léta v sudech po Bourbonu a Sherry. Charakter whisky Breton zachycuje místní přírodní podmínky, moře, vítr a déšť.
Kategorie: Zbytek světa
Procento alkoholu: 46.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: