Auchentoshan Blood Oak 46% 0,7l

Neohodnoceno
Whisky, která se nebojí vystoupit z davu. Nejsme jen dramatičtí s tímto charakteristickým názvem pro naši skotštinu. Náš Krvavý dub si vysloužil jméno díky tomu, že stárnul v sudech s bourbonem a červeným vínem
Dostupnost Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
1 509 Kč
Auchentoshan Blood Oak 46% 0,7l
Neohodnoceno

Whisky, která se nebojí vystoupit z davu. Nejsme jen dramatičtí s tímto charakteristickým názvem pro naši skotštinu. Náš Krvavý dub si vysloužil jméno díky tomu, že stárnul v sudech s bourbonem a červeným vínem, což dodávalo hluboké karmínové odstíny. Balíček koření s tóny červeného ovoce a zázvoru.

Každá, i ta poslední kapka whisky kterou vyrobíme, je třikrát destilovaná. Trvá to déle. Stojí to víc. Ale víme, že to stojí za to. 
Auchentoshan whisky je destilovaná jinak a ukazuje se to na naší kolekci whisky. Auchentoshan má pevný vztah s Glasgowem, který trvá již po generace. Město je místem, kde se tradiční řemeslo setkává s pokrokovým myšlením. To byl základ našeho přístupu k výrobě Lowland whisky. Inovativní přístup k Single Malt se skutečným smyslem pro místo a účel.

Díky tomu je každá edice Auchentoshan chutná, hladká a pitná - whisky agresivně příjemná jako samotný Glasgow. Objevte naši kolekci whisky a zjistěte to sami.

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 46.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: