Baoruco Néctar 37,5% 0,7l

Neohodnoceno
Na výrobu tohoto unikátního Baoruco Néctar byly použity rumy o minimálním stáří 7let. Do rumu byl přidán květový med z této oblasti, která je bohatá na výskyt mandloní.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
737 Kč
Baoruco Néctar 37,5% 0,7l
Neohodnoceno

Baoruco nese jméno podle nejkrásnějšího Národního parku na ostrově nacházejícího se ve vnitroostrovní provincii Baoruco na jihozápadě ostrova, blízko hranice s Haiti. Park půvabný nejen pro svou pestrost způsobenou obrovskými výškovými rozdíly, na nichž se podílí přítomnost pohoří Sierra de Neiba a současně nejnižšího bodu na ostrově, jezera Enriquillo, ale zejména unikátní faunou a florou.
Stejně jako celá kolekce rumů, i tato edice přináší úžasný výběr chutí z Dominikánské republiky, plný tradice, historie a unikátní přírody. Přírody, v jejímž srdci se nachází unikátní terroir pro pěstování té nejlepší cukrové třtiny v rámci Karibských ostrovů, která byla použita pro výrobu tohoto rumu.
Kombinace těch nejlepších druhů a unikátní způsob jejího nakvášení a zpracování před vlastní destilací, propůjčují rumu, už jako mladému, unikátní hedvábný charakter.

Na výrobu tohoto unikátního Baoruco Néctar byly použity rumy o minimálním stáří 7let. Do rumu byl přidán květový med z této oblasti, která je bohatá na výskyt mandloní. To se zásadním způsobem odráží na celkové chuti medu. Díky tomu má
Baoruco Néctár medově nasládlou chuť s nádechem mandlí a jemných marcipánových tónů.
Rum zrál v sudech amerického bílého dubu.

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 37.50
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: