Fundador Brandy 36% 0,7l

Neohodnoceno

Tato pálenka je jednou z nejprodávanějších pálenek ve své rodné zemi. Základem pro výrobu brandy jsou odrůdy Airen a Palomino, které jsou oblíbené v průmyslu sherry. Pálenka pak zraje několik let v systému solera, což je řada sudů, v nichž se brandy stáčí z nejstaršího sudu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
380 Kč
Fundador Brandy 36% 0,7l
Neohodnoceno

Fundador je údajně jednou z prvních španělských brandy, kterou nyní vyrábí Pedro Domecq v Bodegas Fundador, jehož historie sahá až do roku 1730. Fundador v doslovném překladu znamená „zakladatel“, což dokládá jejich význam pro společnost.

Říká se, že Španělé byli jedni z prvních, kdo se naučili destilovat, protože si tuto dovednost osvojili od arabských nájezdníků během Umajjovského chalífátu v 8. století. Začalo to výrobou surového lihu, který se prodával do Nizozemska na výrobu léků a jeneveru, ale postupně se rozrostl do dnešní podoby brandy.

Tato pálenka je jednou z nejprodávanějších pálenek ve své rodné zemi. Základem pro výrobu brandy jsou odrůdy Airen a Palomino, které jsou oblíbené v průmyslu sherry. Pálenka pak zraje několik let v systému solera, což je řada sudů, v nichž se brandy stáčí z nejstaršího sudu, který se pak doplňuje pálenkou z dalšího nejstaršího a dalšího (a tak dále). Výsledkem je hluboce aromatická a konzistentní brandy.

Kategorie: Brandy
Procento alkoholu: 36.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: