A.H.Riise XO Reserve Port Cask 45% 0,7l

Neohodnoceno
A.H. Riise Port Cask Finish je nový přírustek do rodiny rumů A.H.Riise. Je míchán z více než 15 ti různých reprezentačních rumových destilátů o průměrném stáří 20 let, tyto sudy speciálně vybírá náš sklepmistr. Hotový blend byl následně uložen do sudu po Portském Víně na dobu 6. měsíců ke konečnému dozrávání ve známém domě Calem. A.H.Riise Portcask má krásnou tmavě mahagonovou barvu s rubínovým odleskem. Má jedinečnou a bohatou chuť, lehce kořeněnou s příchutí vanilky a krásným ovocným zakončením, kde můžete cítít komplexní tóny lesním plodů a portského vína. Výroba tohoto luxusního rumu je striktně limitovaná. Každý sud je speciálně vybrán a rum je potom individuálně lahvován samotným Masterem Destilerem. Každá láhev je označena individuálním číslem a rokem stáčení.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 220 Kč
A.H.Riise XO Reserve Port Cask 45% 0,7l
Neohodnoceno
A.H. Riise Port Cask Finish je nový přírustek do rodiny rumů A.H.Riise. Je míchán z více než 15 ti různých reprezentačních rumových destilátů o průměrném stáří 20 let, tyto sudy speciálně vybírá náš sklepmistr. 

Hotový blend byl následně uložen do sudu po Portském Víně na dobu 6. měsíců ke konečnému dozrávání ve známém domě Calem. 

A.H.Riise Portcask má krásnou tmavě mahagonovou barvu s rubínovým odleskem. Má jedinečnou a bohatou chuť, lehce kořeněnou s příchutí vanilky a krásným ovocným zakončením, kde můžete cítít komplexní tóny lesním plodů a portského vína.

Výroba tohoto luxusního rumu je striktně limitovaná. Každý sud je speciálně vybrán a rum je potom individuálně lahvován samotným Masterem Destilerem. Každá láhev je označena individuálním číslem a rokem stáčení.
Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 45.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: