Abasolo 43% 0,7l

Neohodnoceno

Abasolo se vyrábí a destiluje ze 100% mexické kukuřice Cacahuazintle (kakauazintle), kterou místní farmáři pěstují a předávají již více než 200 generací pro její výraznou a výjimečnou chuť.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
817 Kč
Abasolo 43% 0,7l
Neohodnoceno

MEXICKÁ KUKUŘIČNÁ WHISKY ABASOLO

Nejhlubší tóny těchto původních ingrediencí jsou odhaleny díky jedinečnému použití nixtamalizace (4000 let stará technika varu), pomalé fermentaci, dvojité destilaci v měděných kotlích a zrání v dubových sudech.

Bohatá a jemná, s tóny kukuřice na pozadí praženého obilí, vanilky a medu, která se nepodobá žádné současné nabídce whisky.

Kategorie: Whisky

Původ: Jilotepec de Abasolo Mexiko

Destilace: Dvojitá, měděný kotel

Abasolo se vyrábí a destiluje ze 100% mexické kukuřice Cacahuazintle (kakauazintle), kterou místní farmáři pěstují a předávají již více než 200 generací pro její výraznou a výjimečnou chuť. Nejhlubší chutě kukuřice předků se odhalí při použití této 4000 let staré techniky varu, která se při výrobě whisky nikdy nepoužívala, ale je zásadní pro přípravu kukuřice jako jídla v Mexiku. Zraje v nových vypálených a použitých dubových sudech v otevřeném skladu se světlou střechou a bez stěn, kde teplotní výkyvy a měnící se podmínky zajišťují jedinečný profil zrání před lahvováním Abasola.

PŮVODNÍ KUKUŘIČNÁ WHISKY ABASOLO PŘEDSTAVUJE NOVOU GENERACI SVĚTOVÉ WHISKY Z PŮVODNÍHO DOMOVA KUKUŘICE - MEXIKA

Kategorie: Zbytek světa
Procento alkoholu: 43.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: