ABK6 XXO Grande Champagne 42% 0,7l

Neohodnoceno

Z hroznů odrůdy Ugni-Blanc vypěstovaných na vinicích s velkým důrazem na životní prostředí s minimalizací použití herbicidů a fytosanitárních produktů – získán High Environmental Value Level 3 Certification. Zraje přes 14 let v sudech z francouzského dubu (XXO - Extra Extra Old, nová kategorie zavedená v roce 2018 označující koňaky stařené 14 let.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
8 068 Kč
ABK6 XXO Grande Champagne 42% 0,7l
Neohodnoceno

Z hroznů odrůdy Ugni-Blanc vypěstovaných na vinicích s velkým důrazem na životní prostředí s minimalizací použití herbicidů a fytosanitárních produktů – získán High Environmental Value Level 3 Certification. Zraje přes 14 let v sudech z francouzského dubu (XXO - Extra Extra Old, nová kategorie zavedená v roce 2018 označující koňaky stařené 14 let. Nejlépe vychutnáte samotné v tulipánové sklenici, která umožní plně rozvinout bohaté aroma.

AROMA: Jemné, ale silné, s příslibem dokonalé komplexnosti dřevitých tónů a svěží elegance vanilky

CHUŤ NA PATŘE: Sušené ovoce prolínající se vůní sušených květin, jasmínu a narcisu postupně přechází v cedrové dřevo, borovici a santal. Dlouhý intenzivní závěr patří kandovanému zázvoru, muškátovému oříšku a uhrančivému tónu krabice od doutníků

Kategorie: Cognac
Procento alkoholu: 42.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: