Absolut Drop of Love 40% 0,7l

Neohodnoceno
Tématem limitované edice švédské vodky Absolut pro rok 2018 je láska a otevřenost. Lahev s kreativním designem přináší kapku lásky pro celý svět, slovo „láska" na ní najdete v šestnácti jazycích.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
364 Kč
Absolut Drop of Love 40% 0,7l
Neohodnoceno
Tématem limitované edice švédské vodky Absolut pro rok 2018 je láska a otevřenost. Lahev s kreativním designem přináší kapku lásky pro celý svět, slovo „láska" na ní najdete v šestnácti jazycích. Pozitivní není jen vzhled edice, ale i myšlenka, kterou šíří.
K její výrobě byl použit inkoust z nenávistných vzkazů z celého světa, které Absolut přetvořila v lepší zprávu. Limitovaná edice je důkazem, že i nenávist může být inspirací pro vznik něčeho pozitivního - lásky.
Touto iniciativou navazuje edice na letošní kampaň Absolut Tolerance, jejímž cílem je rozptýlit předsudky a podnítit k toleranci ve společnosti.
Často se říká, že nenávist je silnější emoce než láska. Může se ale nenávist v lásku přeměnit? Absolut svou letošní limitovanou edicí „Drop of Love" dokázala, že ano. K výrobě designu lahve byly použity nenávistné vzkazy z celého světa, které byly přetvořeny do pozitivního poselství.
Tým Absolut cestoval po třech kontinentech, kde z rasistických a anti-LGBT protestů shromáždil plakáty a transparenty s nenávistnými vzkazy. Z těch byl extrahován inkoust, který byl použit pro výrobu limitované edice lahví „Drop of love". Slovo „láska" je na ní napsáno v 16 jazycích.
Kategorie: Vodka
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 12
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: