Akashi Japan Blended Whisky 40% 0,5l

Neohodnoceno
Značka: White Oak
Blendovaná japonská whisky vyrobená pro evropský trh. Jedná se o směs japonské a skotské whisky (sladová a obilná). Má mírné aroma a mimořádně jemnou kouřovou stopou.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
759 Kč –8 % 698 Kč
Akashi Japan Blended Whisky 40% 0,5l
Neohodnoceno
Značka: White Oak
67300 akashi japan blended whisky 40 0 5l
759 Kč –8 %

Blendovaná japonská whisky vyrobená pro evropský trh. Jedná se o směs japonské a skotské whisky (sladová a obilná). Má mírné aroma a mimořádně jemnou kouřovou stopou. Skvělý úvod do světa japonských whisky.

Lihovar White Oak se nachází 30 kilometrů západně od města Kobe, v region kde blízkost moře silně ovlivňuje místní klima. Byl založen rodinou Shuzo v roce 1679 a původně se specializovali na výrobu saké a shochu.  White Oak byl první lihovar v Japonsku, který získal licenci na destilaci v roce 1888 (pod vedením Eigashima Shuzo). Výroba whisky byla započata od roku 1984, kdy se společnost přestěhovala do nových prostor, které jsme vystavěny s technickým zázemím pro výrobu whisky. Na výrobu jejich whisky používají prvotřídní skotský ječmen, který v kombinaci s místní podzemní vodou a unikátním mikroklima pro zrání vytváří jedinečné a osobité whisky, které mají ve světě velmi dobré jméno.

Kategorie: Zbytek světa
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: