Black Stamp Bananas 34% 0,5l

Neohodnoceno

Milan Metelka vybíral z několika rumů od výrobců s různou výrobní tradicí a ostrovním původem z celého Karibiku. Jako nejlepší řešení se nakonec po mnoha zkouškách ukázal blend z nestařeného rumového destilátu původem z Trinidadu a jamajského rumového destilátu, který byl tradičně stařený v sudech z bílého dubu.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
349 Kč
Black Stamp Bananas 34% 0,5l
Neohodnoceno

Milan Metelka vybíral z několika rumů od výrobců s různou výrobní tradicí a ostrovním původem z celého Karibiku. Jako nejlepší řešení se nakonec po mnoha zkouškách ukázal blend z nestařeného rumového destilátu původem z Trinidadu a jamajského rumového destilátu, který byl tradičně stařený v sudech z bílého dubu. Tento rumový fundament nejlépe „nese“ banánovou příchuť, která je navíc lehce osvěžená výluhem ze skořice.

Originální Black Stamp vznikl jako pocta Bohumilu Metelkovi, který byl jako černý baron poslán bránit vlast do černouhelných dolů. I když vystudoval likérnickou školu, nemohl působit v oboru a o likérku přišel. Přesto se po sametové revoluci objevil člen rodiny, který uměl navázat a zdokonalit odkaz svého otce. Je jím Milan Metelka, který vyvinul tento rumový elixír jako potvrzení rodinné tradice i jak výraz dnešního pojetí chuťového designu.

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 34.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: