Blackened Whiskey by Metallica 45% 0,75l

Neohodnoceno

Blackened vznikl jako projekt kapely Metallica a známého master destilera Davea Pickerella, kterého fanoušci z whisky znají předvším ve spojistosti s Makers Mark.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
3 639 Kč
Blackened Whiskey by Metallica 45% 0,75l
Neohodnoceno

Blackened vznikl jako projekt kapely Metallica a známého master destillera Davea Pickerella, kterého fanoušci z whisky znají předvším ve spojistosti s Makers Mark. Dave Pickerell bohužel zemřel krátce po uvedení whisky Blackened na trh v roce 2019. Funkci po něm převzal bývalý master destillater společnosti Stranahan's Rob Dietrich od té doby převzal roli hlavního destilatéra whisky Blackened.

Základní whiskey je směs bourbonu a žitné whiskey, která po nezveřejněnou dobu dozrává v sudech po tmavé brandy. Whiskey je také podrobena procesu zvukového vylepšení zvaného jako tzv. BLACK NOISE™, který je dokonce patentován, jelikož se při něm používají speciálně vyrobené subwoofery, které zesilují nízkofrekvenční zvukové vlny (objevující se v hudbě skupiny Metallica), které podle výrobce "ruší" whiskey uvnitř sudu, což způsobuje zvýšenou interakci mezi dřevem a samotnou whiskey a zvyšují se tak charakteristické vlastnosti dřevité chuti ve whiskey.

Kategorie: Americká a Bourbon
Procento alkoholu: 45.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: