Canaoak Managua Edition 40% 0,7l

Neohodnoceno
Tento svébytný originální blend mauricijských a nikaragujských rumových reserv prošel rovněž poměrně povedenou změnou designu. Aktuální Managua Edition posílila ve svém blendu také porci starších 8-letých rumů, tento inovativní rum – kombinace dvou odlišných rumových světů a kultur je tedy v chuti sofistikovanější a plnějšího těla.
Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
666 Kč
Canaoak Managua Edition 40% 0,7l
Neohodnoceno

Tento svébytný originální blend mauricijských a nikaragujských rumových reserv prošel rovněž poměrně povedenou změnou designu. Aktuální Managua Edition posílila ve svém blendu také porci starších 8-letých rumů, tento inovativní rum – kombinace dvou odlišných rumových světů a kultur je tedy v chuti sofistikovanější a plnějšího těla.

Země: Mauritius, Nikaragua

Degustace: Jako příklad inovačního přístupu v produkci rumů je Canaoak Rum, který je komponován pomocí jedinečné procedury míchání tradičních stařených rumů z Mauritia (80%) a Nikaraguy (20%). S veškerou péčí zraje v amerických a francouzských dubových sudech po dobu 4 až 8 let. Každá šarže rumu je jednotlivě očíslována a individuálně je sledován proces jejího staření. Výsledný rum má mimořádný charakter, komplexnost a konzistenci. Jedná se o velmi delikátní rum s dlouhým hřejivým závěrem.

Canaoak Rum je pozvánkou pro objevování historie vybraných ostrovních rumů, kultury a know-how tradičních i moderních metod výroby .

Doporučení: Je ideální pro dlouhé hloubavé upíjení.

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 3
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: