Del Maguey Vida 42% 0,7l

Neohodnoceno

Del Maguey Vida byl uveden na trh v roce 2010, přičemž jde o řemeslně vyráběný organický mezcal z odrůdy agáve Espadín, který neobsahuje chemikálie, barviva, ani jiné příměsi.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 118 Kč
Del Maguey Vida 42% 0,7l
Neohodnoceno

Del Maguey byl založen v roce 1995 mezinárodně uznávaným umělcem a vizionářem Ronem Cooperem. Ron představil světu dříve nedostupný řemeslně zpracovávaný mezcal z kontrolovaného ekologického zemědělství, který je produkován díky originálnímu ručnímu zpracovávání surovin. Přes silné kulturní vztahy s mexickými výrobci v odlehlých vesnicích Oaxaca v Mexiku, Del Maguey využívá starodávné originální a organické procesy. Kombinace těchto tradičních metod s typickým mikroklima a unikátním místem vzniku propůjčuje mezcalu Del Maguey jedinečný charakter a sladké a kouřové aroma.

Del Maguey Vida byl uveden na trh v roce 2010, přičemž jde o řemeslně vyráběný organický mezcal z odrůdy agáve Espadín, který neobsahuje chemikálie, barviva, ani jiné příměsi. Je dvakrát destilován na malých měděných destilačních zařízeních. Pro rok 2014 byl mezcal VIDA Del Maguey vyhlášen vůbec nejtrendovější značkou mezi barmany TOP 100 nejlepších světových barů, jak uvedl renomovaný britský odborný časopis Drinks International.

Kategorie: Mezcal
Procento alkoholu: 42.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: