Dictador 2 Masters Nieport 1971/1974/1978/1980 1st release 48% 0,7l

Neohodnoceno
Dirk Niepoort je současným lídrem rodinného klanu a členem již páté generace. Je tváří, duší a tím správným pohonem, který dal vzniknout výrobě osobitých portských vín.
Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
23 051 Kč
Dictador 2 Masters Nieport 1971/1974/1978/1980 1st release 48% 0,7l
Neohodnoceno

Když Master Blender je výjimečný, vytvoří nadčasové a unikátní dílo. Co se ale stane, když jedno dílo je vytvořeno dvěma Mastery, každý expert ve své vlastní doméně?
Přes 40 let Dictador pečlivě vylepšoval proces výroby, dle rodinné tradice a techniky. Nyní je čas, aby tento mimořádný rum našel cestu k dílnám dalších mimořádných “umělců”.
Umělci, kteří odborně mění kategorie alkoholu nejkrásnějším způsobem, jaký si lze představit. Každý z nich byl pečlivě vybrán k zastoupení jeho kategorie alkoholu.
Založeno na jejich dovednostech, které jsou bezkonkurenční, výjimečné a neporovnatelné. Všichni obdrželi vybraný sud Dictador rumu a pokračovali v unikátním procesu staření.

- V jiném sklepu
- Na jiném kontinentu
- Pod dohledem jiného Sklepmistra

Dirk Niepoort je současným lídrem rodinného klanu a členem již páté generace. Je tváří, duší a tím správným pohonem, který dal vzniknout výrobě osobitých portských vín. V jeho osobě se spojující letité tradice s inovacemi v dokonalé harmonii. Výzvu „inovovat při zachování svých starých tradic“ zdědil po svém otci Rolfovi Niepoortovi a toto heslo udávalo směr až do současnosti.

Země: Distilleria Colombiana
Destilováno: Niepoort
Typ sudu: Port Cask
Doba zrání: 12-18 měsíců

Pouze 620 lahví na světě.

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 48.00
V balení: 3
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: