Elements of Botanica Mystical Forest 42% 0,7l

Neohodnoceno
Nádherná vůně a chuť této kombinace, doplněna nepřehlédnutelným designem s mystickým fialovým odstínem a luminiscenčním efektem etikety, dělá tento produkt středem pozornosti všude kde se objeví.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
593 Kč
Elements of Botanica Mystical Forest 42% 0,7l
Neohodnoceno

Receptura vychází ze stejného základu jako verze natural forest, je však doplněna o více ovocných složek, kde především dominuje kdoule a na pozadí můžeme vnímat mandle.

Nádherná vůně a chuť této kombinace, doplněna nepřehlédnutelným designem s mystickým fialovým odstínem a luminiscenčním efektem etikety, dělá tento produkt středem pozornosti všude kde se objeví.

Elements of Botanica - vyrobeno s dokonalostí starých řemeslníků.

Excelentní ginová řada produktů od značky Helsinki, patřící do kategorie ultra prémium product.

Dokonalý design a výjimečnost v každém detailu. Tento projekt se rodil téměř dva roky, než byl vypilován k úplné spokojenosti.

Efektní nástřik láhve, bylinné dekorace, etiketa s luminiscenčním efektem, vypalovaný uzávěr, to vše je jen vnějším ztvárněním vnitřní dokonalosti.

Unikátní GIN Elements of Botanica z rukodělné produkce vznikající na pomezí Moravských Beskyd a Valašských hor.

To nejlepší z umění destilace a likérnických zkušeností obou regiónů bylo vloženo do tohoto excelentního destilátu. Každý detail produktu je zpracováván s velkou pečlivostí a ručně. 

GIN je vyroben prastarou metodou „Steeping“ – macerování bylin a koření v destilátu (v našem případě z jalovce). Tento je následně po přesně daném čase redestilován.

Kvalita toho produktu je také doložena ředěním na 42%, kdy tyto procenta jsou maximální hranici, kterou nám obsažené silice a bylinné složky dovolí pro udržení čirosti destilátu.

Kategorie: Gin
Procento alkoholu: 42.00
V balení: 9
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: