Fernet Stock Citrus 27% 0,2l

Neohodnoceno
Mladší bratr Fernetu Stock okořeněný o kombinaci bylinek s přírodními aromaty vybraných citrusových plodů nejvyšší kvality.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
79 Kč
Fernet Stock Citrus 27% 0,2l
Neohodnoceno

Mladší bratr Fernetu Stock, který při své premiéře zazářil jako kometa a ihned se zařadil mezi stálice. Zasloužila se o to kombinace bylinek s přírodními aromaty vybraných citrusových plodů nejvyšší kvality. Fernet Stock Citrus je vynikající především na ledu.

Fernet Stock Citrus byl na trh uveden v říjnu 1997 a během dvou let se stal druhou nejprodávanější lihovinou v České republice hned po klasickém Fernetu Stock, přičemž boduje především u žen a mladší generace. Jak již název napovídá, základem Fernetu Stock Citrus je klasický Fernet Stock. Na rozdíl od něj je však Fernet Stock Citrus sladší a má nižší obsah alkoholu. Neopakovatelná kombinace čtrnácti bylinek z celého světa, nejjemnějšího lihu, kvalitní vody a karamelového kuléru, je navíc doplněna přírodními aromaty vybraných citrusových plodů nejvyšší kvality. Fernet Stock Citrus je vynikající především v kombinaci s ledem, ale hodí se i pro přípravu nepřeberného množství míchaných nápojů.

Kategorie: Likér
Procento alkoholu: 27.00
V balení: 14
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: