Ron Cristóbal Nina 40% 0,7l

Neohodnoceno
Značka: FENIX DRINKS
Ron Cristóbal Nina je prémiový blend rumů 8-12 let tropicky zrajících v bourbonových sudech. Nina se původně jmenovala Santa Clara, Nina byla její přezdívka.
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
921 Kč
Ron Cristóbal Nina 40% 0,7l
Neohodnoceno
Značka: FENIX DRINKS

Ron Cristóbal Nina je prémiový blend rumů 8-12 let tropicky zrajících v bourbonových sudech. Nina se původně jmenovala Santa Clara, Nina byla její přezdívka. Plula s Kolumbem na několika jeho cestách, ale nakonec ji musel v koloniích prodat a její další osud je neznámý.

Rum z Dominikánské republiky – tropicky vyzrálý. Ron Cristóbal vám přináší řadu premiových rumů pro ty pravé dobrodruhy! Rum, který nese jméno i portrét slavného objevitele Kryštofa Kolumba, je vyráběn v Dominikánské republice a nabízí unikátní podoby rumu, které tato oblast dokáže nabídnout. Celá škála je poctou historickým aspektům pití rumu, a každý doušek přináší nové dobrodružství.

Cristobal Colón, kterého my známe pod jménem Kryštof Kolumbus, byl objevitel, navigátor a kolonizátor, který se celkem čtyřikrát vydal napříč Atlantským oceánem.  
V roce 1492 přistál na ostrově, který se měl stát jeho nejdůležitějším objevem. Místní obyvatelé ho nazývali Haiti, Kolumbus se mu rozhodl říkat La Isla Espanola, Hispaniola – na tomto ostrově dnes najdete Dominikánskou republiku a Haiti. Kolumbus měl pro Hispaniolu jen slova chvály – ostrov byl zároveň krásný i úrodný. 
Na této cestě Kolumbus plul na třech lodích – Pinta, Nina a Santa Maria. Právě jeho lodě daly jméno i jednotlivým rumům Ron Cristóbal.

 

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: