The Lovers rum 43% 0,7l

Neohodnoceno
Značka: The Lovers Rum

Lovers Rum, vytvořený Davidem Cordobou, dlouholetým ambasadorem Bacardi, je směs rumů ušitá na míru milovníkům Daiquiri. Vizuální koncept je založený na tradici vykládání karet - každý ze štítků na lahvi je představován tarotovou kartou.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
949 Kč
The Lovers rum 43% 0,7l
Neohodnoceno
Značka: The Lovers Rum

Lovers Rum, vytvořený Davidem Cordobou, dlouholetým ambasadorem Bacardi, je směs rumů ušitá na míru milovníkům Daiquiri. Vizuální koncept je založený na tradici vykládání karet - každý ze štítků na lahvi je představován tarotovou kartou. Celý název by snad měl lépe znít "Daiquiri Lovers Rum", protože výsledný blend byl vytvořen právě s tímto konkrétním koktejlem na paměti. David Cordoba byl dlouhá léta tváří Bacardi napříč kontinenty. Jak sám říká o své vlastní značce rumu - tento blend je výsledkem dobrodružné cesty za tím nejlepším rumem do Daiquiri, ale i do dalších klasických konktejlů. Lovers Rum vytvořil společně s Arijitem Bosem. Při formování výsledného konceptu se také nechal inspirovat rodinnou tradicí vykládání karet - balení vychází z tarotové karty Milenci. Svůdná žena na štítku je při pohledu skrz láhev nahá, vyvedená v černobílé a obtočená siluetou hada.

Blend pěti specifických rumů z Latinské Ameriky a Karibiku, z nichž každý má svůj styl, charakter a osobnost. Celý název by snad měl lépe znít "Daiquiri Lovers Rum", protože výsledný blend byl vytvořen právě s tímto konkrétním koktejlem na paměti.  Láhev je snadno rozpoznatelná díky unikátnímu designu s tarotovou kartou. Vrstvy symbolů v designu jsou stejně pestré jako charakteristiky tohoto rumu. Příběh našeho tarotového štítku je dobrodružný a plný fantazie a objevování skrytých významů. Každý nový produkt v této sérii bude reprezentován svým vlastním tarotovým štítkem, který bude vyprávět jeho příběh.

Míchaný a lahvovaný v Nizozemí, The Lovers Rum v sobě snoubí rumy z Barbadosu, Dominikánské republiky, Guatemaly, Nikaraguy a Panamy ve věku mezi 2,5 a 3 lety. 

Složen

Barbados: vlašské ořechy, banán, pepř, tabák a dlouhý suchý závěr . Dominikánská republika: skořice zvýrazněná vanilkou a kokosem, kombinace dřevěných a bylinných tónů, středně dlouhý teplý a kořeněný závěr. Nikaragua: jemné vůně koly a dřeva, silně pražená káva s trochou čokolády, suchý závěr. Guatemala: koření, kakao, banán, root beer, silné sebevědomé chutě kešu, skořice a vanilky. Panama: dubové a vanilkové aroma, jemné náznaky hořké čokolády a dominující dubové taniny.

Kategorie: Rumy
Objem: 0,7 l
Procento alkoholu: 43%
Země původu: Dominikánská Republika, Karibik, Barbados

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: