Voyer VSOP Grande Champagne 40% 0.7l

Neohodnoceno

Vyrábí se výhradně z hroznů sklizených v Grande Champagne, která je obecně považována za nejlepší ze všech koňakových oblastí. Tento nádherný koňak Francois Voyer VSOP Grande Champagne zraje šest až čtrnáct let, aby se v něm projevily nejjemnější květinové tóny typické pro tuto oblast.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
1 242 Kč
Voyer VSOP Grande Champagne 40% 0.7l
Neohodnoceno
francois voyer vsop
Novinka

Vyrábí se výhradně z hroznů sklizených v Grande Champagne, která je obecně považována za nejlepší ze všech koňakových oblastí. Tento nádherný koňak Francois Voyer VSOP Grande Champagne zraje šest až čtrnáct let, aby se v něm projevily nejjemnější květinové tóny typické pro tuto oblast. Tento dokonalý koňak s tóny limetky, jasmínu a sušených květin, které převládají nad základem z meruněk a vanilky, jistě zaujme každého milovníka koňaku.

Pro výrobu této směsi VSOP byly použity pouze vysoce kyselé hrozny Ugni Blanc z oblasti Premier Cru. Dům Françoise Voyera používá ke zrání francouzské dubové sudy z lesů Limousin, Bercée, Gâvre a Reno Valdieu a eaux-de-vie pro tuto směs zrálo v kombinaci vlhkých a suchých sklepů, aby se vytvořila jemná rovnováha vůně a chuti.

Rodina Chauchet-Voyer se zabývá destilací a zráním eaux-de-vie v dubových sudech již od 70. let 19. století, tedy po více než pět generací. Zaměřují se na oblast Grande Champagne cru a spolupracují s mnoha vinaři v okolí, protože samotná doména je malým producentem s pouhými 28 hektary půdy. Přesto se snaží zachovávat udržitelný přístup k zemědělství s cílem chránit biologickou rozmanitost a veřejné zdraví.

Kategorie: VSOP Cognac
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: