Arran Machrie Moor Cask Strength 56,2% 0,7l

Neohodnoceno
Lahvován na 56,2%. Bez filtrace za studena a přidaného barviva, tento Peated Arran Single Malt zobrazuje veškerou svěžest našeho stylu ostrovního whisky s přidaným kouřem a zemitosti.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně vyprodáno
Možnosti doručení
1 221 Kč
Arran Machrie Moor Cask Strength 56,2% 0,7l
Neohodnoceno

Klasický svěží postava Arran Single Malt s rašelinovým kouřem. Tento Single Malt vyráběný v Lochranza Distillery je jedním z původních, vůbec prvních špičkových Single Malt, které jsme na ostrově vyrobili.

Na západním pobřeží ostrova Arran leží větrem ošlehané a mystické rašeliniště zvané Machrie Moor. Kamenné kruhy z doby bronzové a stojící kameny jsou rozházeny po jeho pustém zvlněném terénu. Jeden z kamenných kruhů je známý jako Fingal's Cauldron Seat, kde sedí kámen s vyřezávanou dírou. Legendární válečný gigant Fingal prý uvázal na tento kámen svého oblíbeného psa Brana. Uvolněte legendu, kterou je Machrie Moor.

Lahvován na 56,2%. Bez filtrace za studena a přidaného barviva, tento Peated Arran Single Malt zobrazuje veškerou svěžest našeho stylu ostrovního whisky s přidaným kouřem a zemitosti. Od roku 2019 veškerou vrcholnou produkci whisky na ostrově provádí náš sesterský lihovar v Laggu. 
 

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 56.20
V balení: 6
PACKAGE: 1
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: