BenRiach Smoke Season 52,8% 0,7l

Neohodnoceno

Kouřové whisky nejsou tradičně spojovány se Speyside, ale když se podíváte do archivů palíren, je jasné, že silně rašelinové jednosladové whisky byly v tomto regionu oblíbené už v 19. století.

Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
1 751 Kč
BenRiach Smoke Season 52,8% 0,7l
Neohodnoceno

Kouřové whisky nejsou tradičně spojovány se Speyside, ale když se podíváte do archivů palíren, je jasné, že silně rašelinové jednosladové whisky byly v tomto regionu oblíbené už v 19. století. Speciální edice, která je intenzivně kouřová a zároveň nádherně sladká, zrála ve dvou sudech z amerického panenského dubu a v sudech po bourbonu - dřevo bylo záměrně vybráno tak, aby umocnilo opečené sladké tóny kouřového destilátu Benriach.

"Smoke Season" je malosériová edice, která zachycuje jednu z osvědčených výrobních technik Benriachu, a je oslavou ročního období, kdy destiláty Benriachu protéká rašelinoa, což je tradice, kterou lihovar obnovil před více než 50 lety. Tato speciální edice, která je intenzivně kouřová a zároveň nádherně sladká, zrála ve dvou sudech z amerického panenského dubu a v sudech po bourbonu - dřevo bylo záměrně vybráno tak, aby umocnilo sladké tóny opečených toastů v kouřovém destilátu Benriach. Díky nové receptuře, kterou vyladila master blenderka Dr. Rachel Barrieová, je tato exprese nejintenzivněji uzenou whisky, jakou palírna kdy uvedla na trh."

 

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 52.80
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: