Black Bull 21yo 50% 0,7l

Neohodnoceno
Black Bull 21yo je mimořádným blendem velmi starých a vzácných whisky. Ve finálním blendu je zastoupen ještě výraznější podíl vybraných single malt whisky (75% single malt/ 25% single grain).
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
2 711 Kč
Black Bull 21yo 50% 0,7l
Neohodnoceno

Black Bull 21yo je mimořádným blendem velmi starých a vzácných whisky. Ve finálním blendu je zastoupen ještě výraznější podíl  vybraných single malt whisky (75% single malt/ 25% single grain). Ke zdůraznění unikátní jemnosti pomáhá i zde vyšší zastoupení sudů po sherry použitých při finálním staření. Vyšlechtěno k dokonalosti - výroba takto starých whisky probíhá logicky opravdu v malých dávkách – výsledkem je krásně vybalancovaná, komplexní whisky s neobvykle širokou škálou příchutí a tónů. Zachutnala i řadě znalců na řadě prestižních mezinárodních soutěží a expertních panelů. Nyní je připravena i pro vás v reprezentativní a elegantní černé dárkové tubě.

BLACK BULL je originálním reprezentantem luxusních skotských blended whisky. Jedinečné knowhow nezávislé likérky s bohatou tradicí, která se píše od r.1864. Bohatství předávané těmi nejlepšími master blendery předávané z generace na generaci. Stejná receptura, která stála u vzniku značky se dodržuje dodnes – finální blendy obsahují vysoké podíly těch nejlepších single malt z oblasti
Highlands a Speyside (od 50 až do 90% v některých případech). Dozrávání probíhá v sudech po bourbonu a po sherry – ty mají krásně zjemňující efekt. Black Bull je první značkou skotské whisky, která na trh uvedla kolekci 100 proof (neboli 50% alc.vol.).
Zakládá si na tom, že nikdy není uměle dobarvován či filtrován za studena – dává plně vyniknout kvalitě vybraných whisky a kouzlům master blenderů, kteří jej umí (pomocí procesu staření ve vybraných sudech) skvěle zjemnit a zakulatit.

Black Bull je prostě svůj – hrdý na svůj původ, na mnohdy drsné klimatické podmínky v oblasti severního Skotska, na umění svých lidí, kteří po staletí stojí za vznikem této pozoruhodné kolekce luxusních blended whisky. Určitě i proto je po právu hrdým majitelem četné řádky mezinárodních ocenění z prestižních výstav, soutěží a expertních panelů po celém světě.

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 50.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: