Cattos 12yo 40% 0,7l

Neohodnoceno
Catto's 12y je vyzrálejší verze naší renomované směsi. Všechny složky, které tvoří tento výjimečný alkohol, ať už se jedná o sladové nebo obilné whisky z Highlands, Speyside a Lowland
Dostupnost Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení
530 Kč
Cattos 12yo 40% 0,7l
Neohodnoceno

Catto's 12y je vyzrálejší verze naší renomované směsi. Všechny složky, které tvoří tento výjimečný alkohol, ať už se jedná o sladové nebo obilné whisky z Highlands, Speyside a Lowland, byly zrány v dubových sudech na území Skotska nejméně dvanáct let před mícháním. Výsledkem je whisky s pozoruhodnou hloubkou a komplexností, která je opravdu skvělá.

Catto´s je blended scotch whisky, můžeme ji nalézt po celém světě už více jak 150 let. Tato ideální směs staví na tomto dědictví. Věrni svým kořenům má stále stejnou klasickou tvář.Catto´s vděčí za své aroma a chuť tomu nejlepšímu z oblastí Highlands, Speyside a Lowlands. Je hodná pro každou příležitost.

Všechny Catto´s whisky jsou míchány z různých druhů whisky, ale má svůj silný charakter po 5 hlavních složkách. Single malt whisky z palíren Balblair, Balmenach, Knockdhu, Old Pulteney a Speyburn.

 

Barva: Zlatá sláma.

Aroma: Fully aromatické a lákavé. Sladké ovoce a obiloviny jsou zdůrazněny zelou citrónovou kůrou.

Chuť: Zralá a složitá, plná ovoce a dubu.

Závěr: Delší zakončení s jemnými pikantními tóny.

Kategorie: Skotská
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: