El Dorado 25yo 43% 0,7l

Neohodnoceno
Rumy, které se používají pro výrobu 25 YO El Dorado Rum jsou pečlivě vybírány pod osobním dohledem presidenta společnosti Demerara Distillers pana Yesu Persauda. Pouze ty nejlepší a nejexkluzivnější destilované rumy pocházející z unikátní sudové kontinuální destilace (Wooden Coffey Continuous Still) z třtinových polí Enmore, Versailles a Port Mourant jsou použity pro výrobu El Dorado 25 YO.
Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
16 136 Kč
El Dorado 25yo 43% 0,7l
Neohodnoceno

El Dorado Rum 25 YO Grand Special Reserve 0,7 l 43%

Limitovaná série prémiového rumu z jihoamerické Guyany vyznačující se jemnou, vyzrálou a lahodnou chutí. Limitované série El Dorado 25 YO jsou vyráběny pouze jednou za tři až pět let.

Země/Oblast: Karibské ostrovy, Guyana

Destilace: Rumy, které se používají pro výrobu 25 YO El Dorado Rum jsou pečlivě vybírány pod osobním dohledem presidenta společnosti  Demerara Distillers pana  Yesu Persauda. Pouze ty nejlepší a nejexkluzivnější destilované rumy pocházející z unikátní sudové kontinuální destilace (Wooden Coffey Continuous Still)  z třtinových polí Enmore, Versailles a Port Mourant jsou použity pro výrobu El Dorado 25 YO. Výsledná směs je unikátní nejen v rámci rumového průmyslu Guyany ale i celého světa. Staření rumu probíhá v dubových sudech v Guyaně, jejíž tropické klima poskytuje ideální  podmínky pro zrání. Při teplotě 30-34 °? je oxidační proces rychlejší a vytváří  delikátnější aroma. Při těchto podmínkách jsou též nežádoucí látky absorbovány dřevem sudu. Tento proces se nazývá „měknutí“ a probíhá tak dlouho, jak dlouho je rum v přímém kontaktu se dřevem sudu. Pro staření jsou používány starší dubové sudy po bourbonu.

Degustace: Tento rum je tak unikátní, že popsat jeho kvality v několika slovech je nemožné. Vytváří hebký, hřejivý požitek, s jemnými tóny karamelu a s  prvotřídním závěrem.      

Doporučení: Je ideální pro pomalé požitkářské popíjení.

Ocenění: International Wine & Spirit Competition, London 2015 Zlatá Medaile nejlepší ve své třídě

Kategorie: Rum a Rumový Likér
Procento alkoholu: 43.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: