Heimat Gin 43% 0,5l

Neohodnoceno
Značka: Heimat GBR
Celkem osmnáct různých rostlin se dostane do temné lahve Heimat Ginu. Přísady, způsob výroby i skladování dodávají ginu velmi komplexní chuť, je proto skvělý nejen v koktejlech, ale hlavně čistý.
Dostupnost Skladem (4 ks)
Možnosti doručení
1 129 Kč –5 % 1 071 Kč
Heimat Gin 43% 0,5l
Neohodnoceno
Značka: Heimat GBR
60862 heimat gin 43 0 5l
1 129 Kč –5 %

Celkem osmnáct různých rostlin se dostane do temné lahve Heimat Ginu. Přísady, způsob výroby i skladování dodávají ginu velmi komplexní chuť, je proto skvělý nejen v koktejlech, ale hlavně čistý. V Heimatu nejde jen o destilaci a produkt jako takový - ale i o vše kolem, od lokálního sklízení surovin po ruční výrobu balení. 

Marcel, Rouven a Raphael – tři přátelé, kteří spolu vyrůstali ve venkovské oblasti plné ovocných sadů a vinic. Otec Rouvena a tchán Raphaela patří navíc k páté generaci staré rodiny lihovarníků. Díky tomu se tři přátelé setkávali s destilací a produkcí lihovin už od mládí, a gin jim dělal společnost při nejednom večeru. Stačilo málo, a rozhodli se připravit svou vlastní recepturu ginu - a dostat jeho prostřednictvím do láhve chutě své domoviny.

V jádru výroby Heimat ginu je skutečná ruční práce, spoléhající na ručně sklízené rostliny jako šalvěj, tymián a jitrocel, stejně tak jako na hrušky a jablka sklízená na lokálních loukách. Celkem na vás v lahvi čeká 18 různých rostlin, a každá z nich přispívá k unikátní chuti Heimat ginu svým dílem.

Lihovar Heimat se nachází ve starém kamenictví, které za sebou má desítky let dlouhou historii. Bylo uzavřeno před několika lety a dnes se do něj znovu vrátil život. Renovace byly náročné a vyčerpávající, ale vyplatily se. Díky zásadní rekonstrukci vzniklo místo, které je hodno Heimat ginu.

Heimat Gin naleznete vždy v hliněné půllitrové lahvi s korkem s vypáleným logem HEIMAT. Uvnitř čeká celkem 18 rostlinných výtažků, především z šalvěje, tymiánu, jitrocele, jablek, hrušek, jalovce, levandule, růží a zázvoru. V hliněné láhvi se chuť rozvíjí ještě lépe, než v běžných lahvích.

Kategorie: Gin
Procento alkoholu: 43.00
V balení: 12
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: