COG Jean Fillioux Napoleon 40% 0,7l

Neohodnoceno

Jean Fillioux Napoleon je oceňovaný koňak Grande Champagne, který vás potěší od prvního okamžiku, kdy spatříte jeho nádhernou zlatavou barvu. Silný koňak, který degustátora zavede na skutečnou smyslovou cestu. Očekávejte lahodné aroma vlašských ořechů, sušeného ovoce a marcipánu, které se jemně rozvíjí a časem převládnou další kořeněné tóny.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
1 751 Kč
COG Jean Fillioux Napoleon 40% 0,7l
Neohodnoceno
jean fillioux napoleon cognac
Novinka

Jean Fillioux Napoleon je oceňovaný koňak Grande Champagne, který vás potěší od prvního okamžiku, kdy spatříte jeho nádhernou zlatavou barvu. Silný koňak, který degustátora zavede na skutečnou smyslovou cestu. Očekávejte lahodné aroma vlašských ořechů, sušeného ovoce a marcipánu, které se jemně rozvíjí a časem převládnou další kořeněné tóny. Díky svému zařazení mezi napoleonské koňaky dává vyzrálý věk průchod dlouhému a uspokojivému závěru. Stejně jako všechny produkty od Jeana Filliouxe je i tento stupeň Napoleon vytvořen s opravdovou vášní a odborností a osloví každého, kdo rád objevuje směs dokonalosti. Skvělá reprezentace vynikajícího poměru ceny a kvality a nádherný základ hodný svého místa ve sbírce všech milovníků koňaku.

Z rodinného sídla Filliouxů „La Pouyade“, které se nachází na vrcholu kopce, je výhled na kopce rozprostírající se na hektarech vinic Grande Champagne. Maison se nachází mezi nejprestižnějšími ze šesti koňakových oblastí, ve „zlatém trojúhelníku“ na samém vrcholu Premier Cru. Spojení prvotřídní polohy v Cognacu s autentickým know-how a zkušenostmi značky umožňuje domu Jean Fillioux vyniknout jako značce nabízející mistrovská koňaková díla, která ocení jak nadšenci, tak znalci.

Kategorie: Napoleon Cognac
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: