Jean Fillioux Tres Vieux XO Extra 40% 0,7l

Neohodnoceno

Poměrně starý koňak vyrobený výhradně z vod z jedné z nejlepších oblastí Cognacu - Grande Champagne. Jean Fillioux Tres Vieux Cognac se zrodil z půdy, kde se pěstují ty nejkvalitnější hrozny pro výrobu koňaku, a je tak prestižní volbou.

Dostupnost Skladem (3 ks)
Možnosti doručení
2 824 Kč
Jean Fillioux Tres Vieux XO Extra 40% 0,7l
Neohodnoceno
jean fillioux tres vieux grande champagne cognac
Novinka

Poměrně starý koňak vyrobený výhradně z vod z jedné z nejlepších oblastí Cognacu - Grande Champagne. Jean Fillioux Tres Vieux Cognac se zrodil z půdy, kde se pěstují ty nejkvalitnější hrozny pro výrobu koňaku, a je tak prestižní volbou. Tento koňak nabízí jedinečnou chuť, ztělesněnou vanilkovým aroma, tóny kandovaného ovoce, pomerančové marmelády, kdoulí a hrušek, a vytváří tak chuť, která přetrvává. S dlouhým a bohatým závěrem, který se pyšní tóny dubu a koření, je to koňak, na který jen tak nezapomenete.

Jean Fillioux, jehož dědictví sahá až do roku 1880, má nepopiratelné zkušenosti s koňakem. Rodinný podnik, který před čtyřmi generacemi založil Honore Fillioux, nyní hrdě vlastní jeho pravnuk Pascal Fillioux spolu se svým synem Christophem. Zaručuje, že žádný produkt neopustí podnik, aniž by jeho pozorné oko sledovalo proces od začátku až do konce, a v každém doušku je tak zaručena nejvyšší kvalita. Maison Fillioux se nachází nejen v jedné z nejprestižnějších oblastí Cognacu, Grande Champagne, ale zabírá 50 akrů ve „zlatém trojúhelníku“ 1er Cru de Cognac. Hrdě se prezentuje z jednoho z nejoceňovanějších mikroteriérů z celých šesti regionů Cognacu. Maison se nachází uprostřed stejně elegantního prostředí, jako jsou vyráběné nápoje, ve zvlněné krajině Campaniam, kde se nachází půda schopná vytvářet jedny z nejbohatších chutí v rámci Cognacu.

Kategorie: Extra Cognac
Procento alkoholu: 40.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: