Jean Fillioux SO Elegantissime XO 41% 0,7l

Neohodnoceno

Koňak Jean Fillioux XO So Elegantissime je 100% Grande Champagne Cognac, který je hoden svého názvu „Elegantissime“. Tento koňak, který vyrobil sklepmistr Pascal J. Fillioux a jeho syn Christophe, je nádherně komplexní koňak kvality XO, který si můžete vychutnat.

Dostupnost Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
3 740 Kč
Jean Fillioux SO Elegantissime XO 41% 0,7l
Neohodnoceno
jean fillioux xo so elegantissime cognac
Novinka

Koňak Jean Fillioux XO So Elegantissime je 100% Grande Champagne Cognac, který je hoden svého názvu „Elegantissime“. Tento koňak, který vyrobil master blender Pascal J. Fillioux a jeho syn Christophe, je nádherně komplexní koňak kvality XO, který si můžete vychutnat.

Díky dlouhému zrání ve francouzských dubových sudech získávají koňaky z Domaine de la Pouyade, domova koňaku Jean Fillioux, neuvěřitelně komplexní aroma a chuť.

Samotné panství se nachází v samém srdci oblasti Premier Cru, známé také jako Grande Champagne. Své jméno získala díky schopnosti vyrábět velmi jemné koňaky s dlouhým dozníváním a schopností výjimečně dobře zrát. Je to dáno pozoruhodným obsahem křídy v půdě, která pochází z jurského období.

V průběhu milionů let se díky fosilizaci v půdě vytvořila velmi jemná, na vápenec bohatá půda, která je klíčová pro vznik nejlepšího koňaku.

To v kombinaci s jedinečným přímořským klimatem dává vzniknout skutečně výjimečnému koňaku.

Očekávejte bohatou a komplexní květinovou chuť s vůní jara, která se ke konci rozvíjí do sladkých, kořeněných tónů koriandru a kardamonu.

Kategorie: XO Cognac
Procento alkoholu: 41.00
V balení: 6
PACKAGE: 1

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: